Kotly PROTHERM | Loja Elektro

Výber a ovládanie plynových kotlov firmy PROTHERM

Spoločnosť z dlhou tradíciou výroby vykurovacej techniky. Výroba s neustále sa modernizujúcimi technológickými postupmi. Úspešnosť spoločnosti na trhu je odrazom kvalitných produktov, ktoré má na trhu. Počiatok spoločnosti siaha do roku 1991, kedy bola založená spoločnosť pod názvom Transkom.

Dnes je to už medzinárodná spoločnosť pod názvom Vaillant Group, ktoréj súčasťou je 10 výrobných závodov v Európe a Ázii. Do spoločnosti patria značky Bulex, Saunier Duval, AWB, DemirDöküm, Glow Worm a Hermann. Na slovenský trh sú vyrábané kotly pod značkou Vaillant a Protherm.

budova

Výkonné a kvalitné kotle

Plynové kondenzačné kotle Protherm sú značkou kvality na slovenskom trhu za rozumnú cenu. Ich znakom je vysoká účinnosť, dlhá životnosť, veľkým rozsahom výkonov, jednoduchou obsluhou a rýchlou montážom. Značka Protherm má niekoľko typových rád kotlov, ktoré sú neustále modernizované. Patria sem kotly závesné Tiger, Panther, Gepard a stacionárne Lev a Medveď. Všetky tieto typové rady kotlov spĺňajú najnovšie trendy vo vykurovacej technike. Spoločnosť okrem plynových kotlov ponúka plynové prietokové ohrievače, elektrické kotly a konvektory, kotly na tuhé palivo, solárne systémy, zásobníky pre TÚV ako aj spoľahlivú regulačnú techniku.

Služby zákazníkom

Vďaka kvalite a starostlivosti o zákazníka figuruje značka čo sa týka inštalácii na Slovensku dominantne. Má vybudovanú najväčšiu sieť partnerov. Viac ako 200 autorizovaných partnerov a viac ako 1000 odborne vyškolených montážnych a servisných technikov, ktorý sú na území celého Slovenska. Poskytuje svojim zákazníkom najvyššiu kvalitu poradenstva, podpory a servisu. Vyškolený technický personál vie správne navrhnúť zákazníkovi technické riešenie vykurovania. Všetky kotle majú elektronickú servisnú knižku. Protherm ako prvý zaviedol túto službu.

Pokračovanie v ďalšom článku kde si rozoberieme a popíšeme vlastnosti jednotlivých kotlov.


Povedzte aj Vy niečo k téme alebo...

.. pridajte komentár cez Facebook